Wakacje2020 w czasie pandemii koronawirusa. Kamper alternatywą?

   Wielu z nas z powodu rozprzestrzeniania się COVID19 zmuszonych zostało do odwołania wczasów , często zarezerwowanych już w ubiegłym roku. Biura podróży proponują zwrot gotówki, bądź specjalne vouchery na 105% oraz zmianę terminu wakacji na rok 2021, co wiąże się z „zamrożeniem” gotówki na prawie rok. Zapraszamy do przeczytania wpisu na blogu MTM Campery.

   Wakacje w czasach koronawirusa

    

   Wielu z nas z powodu rozprzestrzeniania się COVID19 zmuszonych zostało do odwołania wczasów , często zarezerwowanych już w ubiegłym roku. Biura podróży proponują zwrot gotówki, bądź specjalne vouchery na 105% oraz zmianę terminu wakacji na rok 2021, co wiąże się z „zamrożeniem” gotówki na prawie rok.

   Czy jest jakaś Alternatywa?

    

   W obecnej chwili niestety żadne terminy nie są pewne w stu procentach. Tu, najlepszym rozwiązaniem, może okazać się zakup kampera. Kiedy pandemia minie, szczęśliwi posiadacze swoich domów na 4 kółkach mogą planować swoje wakacyjne wyjazdy wraz z rodziną. Nawet jeśli liczba zakażonych będzie sukcesywnie spadać, nikt z nas nie będzie w stu procentach pewien, czy w samolocie lub autobusie, którym jedziemy na długo wyczekiwany wypoczynek nie będzie kogoś kto jest potencjalnym nosicielem koronawirusa.

    

   Zalety kupna kampera

    

   Inaczej sprawa ma się w przypadku kampera. Podczas podróży jesteśmy w swoim otoczeniu, będąc pewnym, że nikt z nas nie jest zarażony. Nawet, gdy zatrzymamy się na campingu, nie musimy korzystać z ogólnie dostępnych sanitariatów. Wszystko czego potrzebujemy znajdziemy w naszym pojeździe (może oprócz sklepu). Kasyna online w Polsce nabierają rozpędu, a jednym z najpopularniejszych kasyn jest Malina Casino, którego recenzję możesz przeczytać tutaj. Z ciekawością obserwuję, jak radzą sobie w dzisiejszym czasie szczęśliwi posiadacze kamperów. Wyjazdy w niewielkiej odległości od domu nad jezioro, ulokowanie się w rogu działki we własnym domu na 4 kółkach – to tylko niektóre z ciekawych pomysłów naszej braci karawaningowej. Naszym zdaniem najbezpieczeniejszą formą podróży w tych trudnych dla społeczeństwa czasach jest właśnie kamper. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kamperów, które mamy na miejscu: https://camperymtm.pl/nowe-campery/?dostepnosc=na-miejscu&listing_order=title&listing_orderby=ASC

    

   Back to top