Serwis pogwarancyjny kamperów

Ponieważ wiele osób interesuje się tematem serwisu kamperów i jego dostępności, dzisiejszy wpis będzie dotyczył informacji związanych z usuwaniem usterek w kamperach oraz przeglądów gwarancyjnych.

Jako dystrybutor kilku renomowanych marek kamperów, posiadamy także profesjonalny serwis, w którym realizujemy wymienione poniżej rodzaje napraw. Gwarantujemy zatem naszym klientom nie tylko profesjonalną obsługę procesu sprzedaży nowych kamperów, ale także pełna obsługę serwisową.

Jakie marki kamperów serwisujemy?

Wszyscy posiadacze kamperów następujących marek:

Mobilvetta

Roller Team

Caravans International

Laika

Carado

znajdą u nas profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Ponadto świadczymy usługi pogwarancyjne innych marek kamperów w zakresie zabudowy wnętrza. Specjalizujemy się także w naprawie instalacji elektrycznych i elektrobloków w kamperach – praktycznie jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą usterkę w tym zakresie.

Jeżeli chodzi o naprawę elementów wyposażenia wnętrz (lodówki, toalety itp) to zajmujemy się naprawą gwarancyjna oraz pogwarancyjną urządzeń następujących marek:

TRUMA

 • ogrzewania gazowe
 • bojlery gazowe
 • klimatyzatory dachowe i podławkowe

DOMETIC

 • lodówki
 • klimatyzatory dachowe i podławkowe
 • toalety

THETFORD

 • lodówki
 • toalety

ALDE

 • ogrzewanie

Jakie urządzenia dodatkowe montujemy w kamperach?

W naszym serwisie, poza wykonywanymi naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi kamperów, wykonujemy także montaż dodatkowego wyposażenia takiego jak:

  1. panele solarne
  2. przetwornice DC/AC
  3. automatyczne anteny satelitarne
  4. klimatyzatory dachowe
  5. tempomaty
  6. poduszki pneumatyczne zawieszenia
  7. haki holownicze
  8. stacje multimedialne
  9. specjalistyczne alarmy Thitronik do pojazdów campingowych

W naszym serwisie wykonujemy badania szczelności instalacji gazowych w pojazdach kempingowych. Badamy także stan i stopień zawilgocenia zabudowy kamperów przy pomocy specjalistycznego urządzenia.

W każdym przypadku, dokładamy wszelkich starań aby nasz klient wyjechał od nas w pełni usatysfakcjonowany. Polecamy nasze usługi każdemu, komu zależy na kompeksowej i w pełni profesjonalnej obsłudze klienta. Pełną ofertę sprzedaży nowych kamperów znaleźć można tu.

 

Leave comments

camperymtm