Leasing na zakup samochodu kempingowego

Przy zakupie samochodu kempingowego warto się zastanowić nad wyborem korzystnego sposobu jego finansowania i korzyściami, jakie z niego płyną.
Klientom proponujemy możliwość zakupu nowego kampera finansowanego z wykorzystaniem leasingu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Oferujemy także zoptymalizowanie wpłaty początkowej w relacji z leasingiem, tak by miesięczne koszty w postaci rat nie przekroczyły założonych wydatków.
Oferta leasingu obejmuje wpłatę własną na poziomie od 10% do 45% i rozłożenie pozostałej kwoty na okres od 24 do 72 miesięcy. Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi w Polsce, m.in. PKO Leasing EFL, mLeasing, czy też Getin.
Jeśli jesteś zainteresowany taką formą finansowania zakupu samochodu campingowego – zapraszamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy konkretną, indywidualnie dopasowaną ofertę.

Ubezpieczamy pojazdy campingowe

W przygotowanej ofercie usług znajduje się również możliwość wykupienia odpowiedniego ubezpieczenia kampera, które pozwoli czuć się Tobie i Twoim pasażerom w pełni bezpiecznie w każdej sytuacji.
Jeśli chcesz poznać przybliżony koszt wykupienia polisy ubezpieczeniowej – skontaktuj się ze współpracującą z nami kancelarią. W oparciu o uzyskane zniżki i lokalizację rejestracji pracownik przygotuje atrakcyjną ofertę w kilku wariantach, a Ty wybierzesz najlepszy z nich.

camperymtm