Blog

Artykuły i ciekawostki ze świata kamperów

Nowe kampery w Katowicach

Jeśli poszukujecie nowego kampera lub jeszcze zastanawiacie się nad jego zakupem, zapraszamy do naszego punktu sprzedaży, gdzie znajdziecie nowe kampery w Katowicach na sprzedaż. Na „żywo” można wszystkiego dotknąć, usiąść, obejrzeć wnętrza. My z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy o poszczególnych modelach. Dostępność modeli jest różna, na chwilę obecną możemy pochwalić się m.in. następującymi modelami:

Roller Team Livingstone 2 Sport Van

Livingstone to zręcznyfunkcjonalny i wszechstronny van proponowany w 7 różnych układach wnętrz. Wolność podróżowania to motto przewodnie Van: całkowita autonomia, łatwość obsługi i kompaktowe rozmiary sprzyjają podejmowaniu nowych wyzwań i wyruszaniu w poszukiwaniu przygodySchludna stylizacja i  staranność wnętrz sprawiają, że Van to idealny pojazd by wyruszyć w świat.

P.L.A. Happy 435 Alkowa

Ten włoski kamper, produkowany w samym sercu Toskanii, może zabrać w komfortową podróż  aż 7 osób! Niezwykła pojemność oraz bardzo przyjazna cena sprawiają, że kamper ten jest wręcz wymarzony na wakacje z przyjaciółmi lub dużą rodziną.

Mobilvetta K-YACHT TEKNO LINE MH-89 TL Automat

Seria K-YACHT wzbogaciła się o nowa linię Tekno Line. Podwozie pojazdu zyskało mocniejszą strukturę, lepszą izolację termiczną i dźwiękoszczelność oraz „podwójną podłogę techniczną” w której rozprowadzone są rury z ciepłym powietrzem (oczywiście przy włączonym ogrzewaniu) i umieszczone kilka dodatkowych schowków. Rama drzwi bagażnika została obniżona co pozwala na dużo prostsze wprowadzenie skutera do bagażnika. Również schowek na butle został obniżony co ułatwia umieszczenie ich wewnątrz. Z zewnątrz pod fartuchem pojawiły się dodatkowe 2 schowki.
K-Yacht Tekno Line wyposażony jest (w standardzie)m.in. w automatyczną klimatyzację kabiny kierowcy, aluminiowe felgi, plisowane maty oraz inne akcesoria.Wnętrze kampera robi niesamowite wrażenie. Doskonały, włoski design, wysmakowane dodatki, piękna kolorystyka utrzymana w kolorach drewna i szarościach sprawiają, że podróż tym kamperem jest niezwykle komfortowa.

Caravans International MAGIS

Samochód kempingowy z charakterystycznym designem, prestiżowy z bardzo funkcjonalnymi układami. Bogato wyposażony, doskonały na stylowe wakacje.
Jego elegancja i jakość dają powody do dumy. Stylizacja profili zewnętrznych, zapewnia bardzo dobrą widoczność i łatwość prowadzenia. Wykończenie wnętrz zapewnia najwyższy komfort i przyjemne życie dzięki obszernej części dziennej z okalającymi ją poduszkami, dużym stołem, praktyczną kuchnią w kształcie litery L, oddzielną toaletą i prysznicem.

Carado I447 Integra

Kampery Carado cechuje wysoka jakość wykonania przy zachowaniu przystępnej ceny. Kamper Carado I447 dostępny jest na podwoziu Fiat Ducato z silnikiem o pojemności 2.3 litra. Samochodem może komfortowo podróżować 5 osób.

Dostępność kamperów się zmienia, zawsze jednak mamy kilka samochodów, które można obejrzeć u nas na miejscu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą także na naszej stronie camperymtm.pl!

Leave comments

camperymtm