Kamper idealny na jesień i zimę – kamper całoroczny

Z naszych doświadczeń wynika, że mniej więcej połowa naszych klientów wybiera kampera z myślą o wyjazdach całorocznych. Na co warto zwrócić uwagę kupując camper, który ma nam posłużyć w chłodniejsze dni? Naturalnie na jego funkcje grzewcze. Pomimo, że każdy model kampera posiada możliwości ogrzania wnętrza, to są modele, które faktycznie lepiej sprawdzają się zimą niż inne. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii grzewczej, pozwalającej na utrzymanie komfortu cieplnego nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz.

Kamper całoroczny

Jednym z lepszych kamperów całorocznych jest Mobilvetta. W modelach z serii K-Yacht Tekno Line oraz K-Yacht Tekno Design podłoga ma wbudowane ogrzewanie podłogowe.

 

camperymtm

Jest to ogrzewanie podłogowe z samoregulującymi polimerowymi przewodami grzejnymi. Dzięki nim ciepło rozprzestrzenia się na całym obszarze campera. Dzięki tamu uzyskujemy obniżenie kosztów ogrzewania oraz dużą efektywność energetyczna bez ryzyka przegrzania. W systemie tym emisja ciepła jest regulowana i dostosowywana automatycznie.

Z ofertą nowych kamperów Mobilvetta można zapoznać się tutaj.
camperymtm

Mobilvetta seria K-Yacht

Jakie jeszcze udogodnienia czekają na nas w camperach Mobilvetta Seria K-YACHT Techno Line?  Nowy front pojazdu z uniesionymi wyżej dziennymi światłami LED daje wrażenie większej dynamiki pojazdu. Podwozie zyskało mocniejszą strukturę, lepszą izolację termiczną i dźwiękoszczelność oraz, wspomnianą wyżej,  „podwójną podłogę techniczną”, w której rozprowadzone są rury z ciepłym powietrzem (oczywiście przy włączonym ogrzewaniu) i umieszczone kilka dodatkowych schowków. Rama drzwi bagażnika została obniżona co pozwala na dużo prostsze wprowadzenie skutera do bagażnika. Również schowek na butle został obniżony co ułatwia umieszczenie ich wewnątrz. Z zewnątrz pod fartuchem pojawiły się dodatkowe 2 schowki.
K-Yacht Tekno Line wyposażony jest (w standardzie)m.in. w automatyczną klimatyzację kabiny kierowcy, aluminiowe felgi, plisowane maty oraz inne akcesoria.

Z serią K-Yacht podróż odbywa się w najwyższym komforcie, w idealnie zaprojektowanym samochodzie. Styl i osobowość w połączeniu z najwyższej jakości materiałami tworzy ekscytujący samochód kempingowy. Serię wyróżnia elegancja i oryginalność a dla posiadaczy tego pięknego kampera podróże nim to spełnienie wszystkich marzeń.

Leave comments

camperymtm