Blog

Artykuły i ciekawostki ze świata kamperów

Na ferie zimowe kamperem

O tej porze roku wiele osób już od dawna ma zarezerwowane noclegi na okres ferii. Niewątpliwie jest to gorący okres, kiedy ceny pensjonatów i hoteli szybują wysoko w górę a wolne miejsca topnieją niczym śnieg na wiosnę. Mamy jednak na to sposób. Szczęśliwi posiadacze camperów mają coraz więcej możliwości podróżowania, nie tylko w sezonie letnim. Zimą także można wykorzystać nasz domek na kółkach i wyjechać na ferie camperem. Nie trzeba także daleko wyjeżdżać – poniżej przedstawiamy Wam ciekawą propozycję dla fanów caravaningu i narciarstwa oraz Beskidów – nocleg pod stokiem ze wszystkimi udogodnieniami dla użytkowników kampera. Dzięki temu nie musimy się martwić, że zabraknie dla nas noclegu na zimowisku.

Ferie na stoku

Miejsce to znajduje się w Wiśle Kopydło przy stoku Siglany. Jest to stok bardzo rodzinny. Dwa orczyki o długości 500 m oraz 250 m, oświetlony, naśnieżany stok, szerokie trasy, doskonale wyposażona wypożyczalnia sprzętu, duży darmowy parking to część tego co oferują nam Siglany. W okolicy stoku znajdziemy także szkółki narciarskie, oferujące naukę oraz doskonalenie jazdy na nartach dla osób w każdym wieku. Na stokach można oddawać się szaleństwu w godzinach 8-21.

Pełną ofertę nowych camperów znajdziecie tutaj.

Ferie camperem

Dla właścicieli camperów przygotowano przyłącze 230V , zrzut na ścieki i toalety. Obiekt jest monitorowany, dzięki czemu można spać spokojnie. Postój kamperem jest darmowy. Po nartach, gdy jesteśmy zmęczeni i zmarznięci czeka na nas przytulna sala z kominkiem. Jest także możliwość posilenia się przepysznym domowym obiadem czy napojem rozgrzewającym. Organizatorzy proponują wiele zimowych atrakcji dla przybyłych, min. kulig czy ognisko.

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

camperymtm