Blog

Latest Industry News

Na ferie zimowe kamperem

O tej porze roku wiele osób już od dawna ma zarezerwowane noclegi na okres ferii. Niewątpliwie jest to gorący okres, kiedy ceny pensjonatów i hoteli szybują wysoko w górę a wolne miejsca topnieją niczym śnieg na wiosnę. Mamy jednak na to sposób. Szczęśliwi posiadacze camperów mają coraz więcej możliwości podróżowania, nie tylko w sezonie letnim. Zimą także można wykorzystać nasz domek na kółkach i wyjechać na ferie camperem. Nie trzeba także daleko wyjeżdżać – poniżej przedstawiamy Wam ciekawą propozycję dla fanów caravaningu i narciarstwa oraz Beskidów – nocleg pod stokiem ze wszystkimi udogodnieniami dla użytkowników kampera. Dzięki temu nie musimy się martwić, że zabraknie dla nas noclegu na zimowisku.

Ferie na stoku

Miejsce to znajduje się w Wiśle Kopydło przy stoku Siglany. Jest to stok bardzo rodzinny. Dwa orczyki o długości 500 m oraz 250 m, oświetlony, naśnieżany stok, szerokie trasy, doskonale wyposażona wypożyczalnia sprzętu, duży darmowy parking to część tego co oferują nam Siglany. W okolicy stoku znajdziemy także szkółki narciarskie, oferujące naukę oraz doskonalenie jazdy na nartach dla osób w każdym wieku. Na stokach można oddawać się szaleństwu w godzinach 8-21.

Pełną ofertę nowych camperów znajdziecie tutaj.

Ferie camperem

Dla właścicieli camperów przygotowano przyłącze 230V , zrzut na ścieki i toalety. Obiekt jest monitorowany, dzięki czemu można spać spokojnie. Postój kamperem jest darmowy. Po nartach, gdy jesteśmy zmęczeni i zmarznięci czeka na nas przytulna sala z kominkiem. Jest także możliwość posilenia się przepysznym domowym obiadem czy napojem rozgrzewającym. Organizatorzy proponują wiele zimowych atrakcji dla przybyłych, min. kulig czy ognisko.

Leave comments

camperymtm